esmaspäev, 13. mai 2013

Black Edition.

  Kuna palju küsitakse Raz*War 4-teraga raseerija black editioni järele siis mõne aja pärast on see meie e-poes saadaval.


Ise olen antud raseerijat tänaseks ka proovinud, töötab ideaalselt.


reede, 3. mai 2013

Valleraa ja müüb.

   Seni ära müüdud kaubakogusele ning tagasisidele võin öelda, et see müüb ja ongi päriselt nii hea kui ma olen rääkinud. Saan aru, et raske on Gillette jätta, kuid ..... Liitugem Raz*War kommuuniga see saab lahe olema. Ootaksin oma kallitelt fännidelt ning blogi lugejatelt kui ka ostjatelt tagasisidet mida saaks veelgi paremaks teha. See on minu kui Raz*War brandi müüjale väga oluline. Kõik ettepanekud, soovitused, rahulolu, mitterahulolu võite postitada gabriel@raz-war.ee . Sooviksin, et Te oleksite üks osa Raz*War-ist ning aitaksite selle revolutsiooni ellu viia. Ilma Teieta poleks Raz*War-i


pühapäev, 21. aprill 2013

Raz*War brändi omaniku Pierre De Nayeri pöördumine oma klientide poole.

Telli oma vahetusterad internetist, hoides kokku aega ja raha!


  Viis aastat on möödunud Raz*War-i asutamisest (www.razwar.com) kui Pierre De Nayer oli šokeeritud vahetusterade hinnast marketites. Ta sai sellest idee müüa raseerijaid ning vahetusterasid internetis kuna nendest oli alati regulaarne puudus ning poes olid nad vägagi kallid.

     Raz*War fännidele on lugu tuttav. Bränd loodi 2009a. algul ning oma esimesed tooted müüs sama aasta juunis. Nüüdseks müüakse Raz*War tooted 7 erinevas E-poes, sealhulgas üks Austraalias www.razwar.com.au ning üks Eestis www.raz-war.ee . 2009a. kui Raz*War alustas klientidele toodete saatmist uksest ukseni arvasid kliendid, et see on igavesti loll idee. Kuid arvamusliidrit toetasid Raz*War ideed, sest see oli väga mugav ning soodne. Sellest kirjutati blogis www.gurusblog.com ning ka internetilehel www.boardofinnovation.com. Aga see polnud kaugeltki kõik, see oli TechCrunch nr 1 leht ning Springwise kuulutas Raz*War 50 parima internetiidee hulka aastal 2010. Tellimused olid alguses kesised kuid internet muutub kiiresti. Praeguseks on tellimismudel hästi vastu võetud. Ostame ju paljud pesupulbrit amazon.com lehelt või muud tooteid ebay.com-ist. Kõik on lihtne ja loogiline ning kaup tuuakse põhimõtteliselt koju kätte.  Raz*War on tunnustatud bränd nagu iga teine (pioneer, yamaha, samsung vms...). Praegu on paljud seda mudelit kopeerinud, nagu näiteks dollarshaveclub. Kopeerimine on hea, see tähendab, et bränd on vastuvõetav ning tunnustatud. Aimu annab logode võrdlus Dollarshave oma ja Raz*War oma. Raz*War on näinud vaeva ning teised on kopeerinud lihtsalt mudelit. See tähendab, tellides oma vahetusterad internetist on muutunud populaarseks ning trendikaks! See ei ole ainult viis osta oma terad soodsamalt see on ka viis vältida, et su terad otsa lõppeks. Kuid see pole kõik, see on viis pääseda kahe suure tootja itkest ning saada oma terad otse koju. Mees peab olema lihaseline ning raseeritud, ka voodis, see on see mida naised tahavad. Ostes terad Raz*War-ist saate osa väga originaalsest ja heast raseerimisbrändist ning see on alternatiiv suurtele raseerimisbrandidele! Sellepärast ongi täna Teile olemas Raz*War! Just sellepärast, et on olemas kliendid, kliendid kes väärtustavad kvaliteetset raseerimist õiglase hinnaga!

Selle kõik on palunud edastada Raz*War brändi omanik Pierre De Nayer:



neljapäev, 18. aprill 2013

Maailmarekord raseerimises.

   Arvate, et raseerimine on aeganõudev töö? Üldsegi mitte, maailmarekord terve pea raseerimises on ainult 1.29.97 min/sek. Tehke järgi.


teisipäev, 16. aprill 2013

Ühekordsed raseerijad VS korduvkasutatavad.

   Räägiks siis nüüd natukene mis siis tegelikult on vahet ühekordsel raseerijal ja koduvkasutataval?

Kindlasti olete kõik näinud ning mõned isegi kasutanud ühekordseid raseerijaid:





    Ning väga paljud kasutavad korduvkasutatavate teradega ning vahetatavate teradega raseerijaid:




   Üks mis on kindel on hind. Ükskõik kui soodsalt saad sa kätte korduvakasutatava raseerija ning selle vahetusterad siis ühekordsed raseerijad tulevad igal juhul soodsamad.

   Teine argument mis võib olla vägagi kaalutav on keskkond? Ühekordsete raseerijate tootmiseks saastatakse keskkonda kordades enam kui korduvkasutatavate. Tõsi praegu juba müüakse taaskasutatud materjalist tehtud ühekordseid raseerijaid, kuid nende tootmine saastab keskkonda siiski rohkem.

  Kvaliteet? Rääkige mida tahate, kuid ühekordsed raseerijad on palju halvema kvaliteediga kui vahetatavate teradega. Nad ummistuvad kergemini ning ärritavad nahka, lisaks ei saa nendega iial nii puhast ning nahalähedast karvaeemaldust kui vahetatavate teradega. Pärast kasutust lähevad nad paari päevaga juba roostetama ning siis on nendega raseerimine pea võimatu. Kiviaajal ajasid mehed habet terava kiviga, eelistaksin seda roostes raseerijale. Lisaks kehvale raseerimisele läheb nahka mustust ning halvimal juhul võib tekkida karvanääpsu põletik või karvad sisse kasvada.

 Alles hiljaaegu lugesin lugu noormehest kes lisaks habemeajamisele ajas ka kiilaks endal pead. Ning aastatepikkuse raseerimise järel oli ta jõudnud nahaarsti vastuvõtule kuna ta nahk nägi välja kohutavalt põletikuline täis vinne ja punne. Ning seda juba üle keha, kuigi ta raseeris ainult pead ning ajas habet. Probleem lahenes sellega, kui ta sõbrad nähes, et ta kasutab ühekordseid raseerijaid soovitasid talle 5-teraga korduvkasutatavat raseerijat. Pärast 3 nädalat oli ta nahk korras ning enam ei pidanud ta ka nii tihedalt raseerima, kuna uus 5-teraga raseerija lihtsalt lõikas nahale lähemalt. Pärast seda ütles noormees, et ta on eluaeg olnud kokkuhoidlik ning kasutanud ühekordseid raseerijaid kuna need olid soodsad, kuid enam ta kunagi seda viga ei tee. See kõik sõltub muidugi nahatüübist ning enamusega meist kindlasti midagi ei juhtugi, kuid milleks riskida?


Raz*War soovitab kasutada meie 5-teraga raseerijat El fidel

See raseerija ei jää alla tuntud Gillette Fusionile. Klientide tagasiside selle mõnenädalase müügi järel on vägagai üllatav. Üks meie kliente Priit Mägi firmast ABCOM väitis, et mingit vahet pole kas kasutad El fidel+ või Gillette Fusioni. Ainult Gillette terad on kolm korda kallimad kui El fidelil. Seega milleks maksta rohkem?