Võtsin südameasjaks, et kui juba sai testitud antud firma raseerimiskreemi siis proovin ära ka after shave palsami.
Pakend on antud tootel tunduvalt meeldivam, kui raseerimiskreemil, ilmselt see mis eemale tõukab on suurelt kirjutatud venekeelsed kirjad. ( teada värk ju nende vene toodetega) siiski pean ütlema, et antud tootel oli märgitud tootmiskohaks Prantsusmaa. Hind muidugi 2,76€ mäletamistmööda on küll supersoodne.
Olen nüüdseks kasutanud 3 raseerimiskorral ning pean mainima, et olen täiesti rahul. Teeb oma töö ära ilusti ning on meeldiva aroomiga, kuigi nahka võiks rohkem pehmemaks teha aga see on minu isiklik arvamus. Olen seda kasutanud ka igal hommikul pärast näepesu ja võin siiralt öelda, et mulle meeldib. Kes soovib taskukohase hinnaga nii öelda noname after shave palsamit siis see on hea valik. Lisaks sobib ideaalselt igapäevaseks näo kreemitamiseks.
Kallid lugejad kirjutage kommentaaridesse millest sooviksite rohkem lugeda, või arvustusi saada.
Gabriel
teisipäev, 1. oktoober 2013
esmaspäev, 30. september 2013
Miks osta Raz*War tooteid?
Oleme algusest saadik tahtnud teha asju teistmoodi. Erineda "BigRazCo" millegi väga erilisega. Teadsime alguses kohe, et raseerimisterade hind on ning läheb lõhki ning saab saatuslikuks paljudele korporatsioonidele, seega oli ja on meie moto hoida normaalset taskukohast hinda. See on ka üks põhjustest miks Te ei saa meie tooteid osta supermarketitest, sest nende marginaal on 40-50% ning see kergitaks hinnad tarbija jaoks kõrgeks. Me ei soovi pakkuda tooteid röövellike hindadega.
Et tarbija jaoks oleks raseerimisterad veelgi soodsamad, töötasime välja püsikliendiprogrammi see annab võimaluse osta endale vahetusterad terveks aastaks veelgi soodsamalt. Ei Gillette ega Wilkinson taha kuuldagi sellisest süsteemist vaid haukavad tarbija rahakottidest miljardeid. Üks osa miks muutus viimase El fideli uuendusega ka raseerija käepide, oli see, et Gillette ründas Personna tehast USA -s. Väidetavalt olla meie El Fidel liialt sarnane nende Fusionile ning soovivad keelata tootmise. See näitab ilmselgelt, et suur vend on tõeliselt närvis ning tunneb ka väikestes tegijates hirmu. Õigustatult kah, küsida 16-20€ 4 tera eest on röövimine kõigi silme all ja veel legaalselt!
Oleme turule tulnud nelja erineva raseerijaga El Che mis on siiani minu eriline lemmik ning tõi meile Bizz Starters Awards auhinna 2010a. Black ED (disaini erimudel). Kõige populaarsem 5 teraga El Fidel mis on saanud kolm korda uuendusi ning on lõpuks tagasiside põhjal üks parimaid maailmas. Viimaseks raseerimisgurmaanide ning Isade, Vanaisade aegne populaarne DE raseerija El Cid (selle raseerija tüübi lõi ning sai sellega kuulsaks Gillette 1904a.). Viimane on kingitusena tõeline väärtus. Ärge unustage, isadepäev pole kaugel.
Keep On Shaving
Raz*War Team
Et tarbija jaoks oleks raseerimisterad veelgi soodsamad, töötasime välja püsikliendiprogrammi see annab võimaluse osta endale vahetusterad terveks aastaks veelgi soodsamalt. Ei Gillette ega Wilkinson taha kuuldagi sellisest süsteemist vaid haukavad tarbija rahakottidest miljardeid. Üks osa miks muutus viimase El fideli uuendusega ka raseerija käepide, oli see, et Gillette ründas Personna tehast USA -s. Väidetavalt olla meie El Fidel liialt sarnane nende Fusionile ning soovivad keelata tootmise. See näitab ilmselgelt, et suur vend on tõeliselt närvis ning tunneb ka väikestes tegijates hirmu. Õigustatult kah, küsida 16-20€ 4 tera eest on röövimine kõigi silme all ja veel legaalselt!
Oleme turule tulnud nelja erineva raseerijaga El Che mis on siiani minu eriline lemmik ning tõi meile Bizz Starters Awards auhinna 2010a. Black ED (disaini erimudel). Kõige populaarsem 5 teraga El Fidel mis on saanud kolm korda uuendusi ning on lõpuks tagasiside põhjal üks parimaid maailmas. Viimaseks raseerimisgurmaanide ning Isade, Vanaisade aegne populaarne DE raseerija El Cid (selle raseerija tüübi lõi ning sai sellega kuulsaks Gillette 1904a.). Viimane on kingitusena tõeline väärtus. Ärge unustage, isadepäev pole kaugel.
Keep On Shaving
Raz*War Team
reede, 27. september 2013
neljapäev, 26. september 2013
Klientide tagasiside.
Klientide arvamused
Olen siiani
kasutanud EL fidel+ raseerijat ning nüüd kui olen ühe korra proovinud
NEO võin öelda, et on parem küll, eriti just trimmer tera mis vanal oli
väga terav ning lõikas sisse. Kokkuvõttes võib NEO kvaliteeti
positiivselt hinnata. Hinna kvaliteedi suhe on paigas.
23.09.2013Andres
Toode ise on väga kvaliteetne, mehaanikainseneri vaatepunktist.
Kuna kasutan alles esimest nädalat seda tüüpi raseerijat ei oska veel objektiivset hinnangut anda.
Raseerimine sellega on veidi keerulisem ja alguses hirmus aga naha ärritust tunnen oluliselt vähem kui Gillette Mach3 teradega.
11.09.2013Indrek
Prrovitud.vägagi
rahul tulemusega.Kergemini puhastatav tera ja mugavam käes
hoida.Täiesti siiralt soovitan nendest G brändi toodetest loobuda.
04.09.2013Priit
Konkreetset
mudelit pole proovinud, on taolisi raseerijaid olnud mitu, tera kõrguse
reguleerimisega ja ilma selleta. Mitmeteralised on paremad
01.09.2013Guido
Olen pmst.
kõiki turul pakutavaid asju proovinud ja võin julgelt öelda, et see on
hinna/kvaliteedi suhtelt kindlasti kõige parem. Tellides läks täpselt 1
päev ja asi oli kohal.
27.08.2013Kristjan
Väga supper
toode. Nahk on pärast kasutamist veel mitu tundi hiljem pehme ja
niisutatud. Algul tundus natuke kaheldav just lõhna poolest kuid pärast
peale kandmist muutus minutitega.
23.08.2013Meelis
nüüd, peale
pikemat aega testimist võin öelda, et on peaaegu nagu Fusion.
See lisatera teise poole peal on liiga terav ning ma olen sellega mitu
korda sisse lõiganud, gillette oma on parem.
Ots paindub tõepoolest palju rohkem, kuna ma ajan ka oma pead kiilaks,
siis pean näpuga survet peal hoidma, sest muidu ta lihtsalt ei võta
kinni. Võibolla on mul liiga paksud juuksed ka, ei oska öelda.
Aga gillette peale ma tagasi kindlasti ei lähe, kuna sääst on suur ja
tulemus on sama.
Kui saaks järgmise versiooni arendamises kaasa rääkida, saaks lausa 5+
panna, praegu jään 4 peale :)
23.08.2013Piipz
Hetkel küll väga rahul, algul kahtlesin, et kas 4 teraga on ikka hea, aga ei kahetse ostus küll. Soovitan!
23.08.2013Aimi
Üks parimaid 5
teraga raseerijaid mida olen kasutanud. Karvad ei jää terade vahele
kinni nagu laiatarbekaupade hulgast leitavate raseeriatega.
12.08.2013Raido
Habemeajamine
võib olla tülikas protseduur, aga see võib olla ka rituaal. XXI
sajandil on "rituaalne raseerimine" teinud suure comebacki, olles
mugavam ja turvalisem kui vanasti. Firma RazWar on turule toonud
tasukohase ja praktilse habemeajamiskomplekti, mis toob "ammuunustatud
vana" taas iga mehe vannituppa.
Komplektis on vahupintsel, vahuseep ning seda mahutav metallist kausike;
lisaks žilett koos vahetusteradega, habemeajamisjärgne balsam ning
uudisena alternatiivne habemeajamisõli. Kui varem võis klassikalisi
habemeajamiskomplekte leida ainult „miljonäride“ poodidest kullast
seljasügajate, dodonahast kondoomihoidjate ja muu ülikalli ja mõttetu
kila-kola vahelt, siis RazWari komplekt ei panusta niivõrd
eksklusiivsusele kui pigem just praktilisusele. See tõestab veenvalt, et
elektripardlile ja aerosoolvahtudele lisaks on olemas ka kolmas
võimalus.
Kas keegi soovib habemeajamist muuta meditatiivseks kogemuseks, on
igaühe enda asi. Kuid kahtlemata on pintsliga vahuseebi masseerimine
tegevus, mis paneb ennast tundma hästi ja loob habemeajamisele põneva
aura.
RazWari läbipaistvat veinitarretist meenutav ümargune seep vahutab hästi
ja tänu elegantsele alusele ei ole ohtu, et vahune seep hiljem midagi
ära määrib või minema lipsab. Alternatiivina aga võib kasutada ka uut
moodust – raseerimisõli. See on väga meeldiva tsitruselõhnaga vedelik,
mida tuleb masseerida niiskele näole 6 – 8 tilka. Ehkki alguses tundub
see paks ja õline, aurustub see hiljem täielikult ning ei jäta ei kätele
ega näole muud, kui meeldiva aroomi ja pehmuse.
Raseerimisõli on mõeldud asendama seepi, vahtusid ja geele. See paneb
tera liikuma sujuvalt ning suurendab selle lõiketeravusele lisaks ka
selle vastupidavust. Eriti tulus on raseerimisõli neile, kes on hädas
reljeefsete sünnimärkidega või kes tahavad endale disainerhabet: see ei
kata nägu nagu vaht, vaid lubab iga ohtlikku kohta selgelt näha. Pikema
habeme puhul tasub siiski kasutada seepi; kui aga habemetüügas on väga
jäik ja traatjas, on õli ja seebi kombinatsioon asendamatu. Ka palsam,
mis on lihtsa disainiga klassikalises pruunist klaasist
apteegipudelikeses, on kiirelt aurustuv ning ehkki algselt tundub selle
lõhn pisut liiga seebine, muutub see paari minuti jooksul meeldivalt
vaniljecappucinolikuks, pannes habemeajamisrituaalile väärika punkti.
12.08.2013Mart
Proovisin, algul oli natuke naljakas, sest ots paindub tavapärasemast palju rohkem, aga sai tööga hästi hakkama.
26.05.2013Erki
Hea ja terav, mõnus väike reisikaaslane! Pea võiks vaid veidi rohkem liikuda siis oleks lausa Super!
25.05.2013Jan
Terav ning hästi nahalähedalt lõikav. Eks paistab kaua terad vastu peavad, muidu olen rahul.
25.05.2013Mikk
Polegi mingit vahet võrreldes Gillette Fusioniga. Ainult terad on kordades soodsamad.
Tellimine:
Postitused (Atom)










